Filmowanie i zdjęcia z drona

Oferujemy filmy z drona, zdjęcia z drona - Warszawa i cała Polska

Filmowanie dronem

Oferujemy filmowanie z powietrza z wykorzystaniem najlepszego aktualnie dostępnego drona - DJI Inspire 3. Wysoka jakość materiałów, które można wykorzystać zarówno w produkjach kinowych i reklamowych. Nasi operatorzy posiadają duże doświadczenie w pracy na planach zdjęciowych - nasz zespół dostosujemy do potrzeb. Opcja pojedynczego operatora drona, zespół operator oraz szfenkier/otrzyciel. Jesteśmy elastyczni - dojedziemy w każde mijesce w Polsce o każdej porze - nagrania o wschodzie, zachodzie czy w nocy to dla nas standard.


Parametry drona DJI Inspire 3:
- CinemaDNG 8K/25fps (Inspire 3 - kamera X9-8K ),
- PRORES 8K/75fps(Inspire 2 - kamera X9-8K ),
- Slowmotion 4K/120fps (Inspire 2 - kamera X9-8K ),
- dostępne obiektywy: obiektywy 18/24/35/50mm,Koszt filmowania z drona: od 2500 zł


tel. 514 710 210

kontakt@prozone.pl

Fotografia z drona

Oferujemy zdjęcia z powietrza z wykorzystaniem dronów pasujących do Twoich potrzeb oraz oferujemy nasze bogate doświadczenie związane z wykonywaniem fotografii przy użyciu dronów. Wysoka jakość materiałów, zobacz co oferują nasze drony:


- 42Mpix, FullFrame, RAW,
- 24Mpix, Super35, RAW,
- 20Mpix, 1", RAW,
- Panoramy 360/180 stopni (RAW, 300Mpix),Parametry zdjęć z drona to nie wszystko. W robieniu fotografii dronem liczy się przede wszystkim czy zdjęcia oddają to co chcemy pokazać, dlatego nasi operatorzy mają doświadczenie w fotografii (a nie tylko w lataniu dronem).

Koszt zdjęć z drona: zapytaj nas!


tel. 514 710 210

kontakt@prozone.pl

PROZONE oferuje nie tylko wynajem sprzętu do filmowania z drona oraz robienia zdjęć z dronem, ale także oferuję usługę filmowania i fotografii z powietrza. Budżet na usługę jest zawsze dostosowany do potrzeb danego zlecenia. Napisz/zadzwoń do nas, a my chętnie doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania.

Filmowanie z drona i zdjęcia z drona robimy głównie w Warszawie i okolicy, ale również nie ma problemu abyśmy pojawili się gdziekolwiek w Polsce.

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Odbiór osobisty

  • ul. Mokotowska 52A lok.U3, Warszawa - Centrum
zobacz na mapie

Dostawa

  • Warszawa - 30 zł

Wysyłka

  • Inpost - 20 zł