Filmowanie i zdjęcia z drona Warszawa

Oferujemy filmy z drona, zdjęcia z drona (nie tylko w Warszawie)

Filmowanie dronem

Oferujemy filmowanie z powietrza z wykorzystaniem dronów pasujących do Twoich potrzeb oraz oferujemy nasze bogate doświadczenie związane z wykonywaniem filmów przy użyciu dronów. Wysoka jakość materiałów, zobacz co oferują nasze drony:


- CinemaDNG 6K (Inspire 2 - kamera X7),
- PRORES 6K (Inspire 2 - kamera X7),
- CinemaDNG 5,2K (Inspire 2 - kamera X5S),
- PRORES 5,2K (Inspire 2 - kamera X5S),
- 4K (H256, 10bit color) DJI Mavic 2 PRO,
- drony specjalistyczne (termowizja, inspekcje),Parametry sprzętu i filmu to nie wszystko. W filmowaniu dronem liczy się przede wszystkim czy filmy czy obraz oddaje to co chcemy pokazać, dlatego nasi operatorzy mają doświadczenie w filmowaniu (a nie tylko w lataniu dronem).

Koszt filmowania z drona: zapytaj nas!


tel. 514 710 210

kontakt@prozone.pl

Fotografia z drona

Oferujemy zdjęcia z powietrza z wykorzystaniem dronów pasujących do Twoich potrzeb oraz oferujemy nasze bogate doświadczenie związane z wykonywaniem fotografii przy użyciu dronów. Wysoka jakość materiałów, zobacz co oferują nasze drony:


- 42Mpix, FullFrame, RAW,
- 24Mpix, Super35, RAW,
- 20Mpix, 1", RAW,
- Panoramy 360/180 stopni (RAW, 300Mpix),Parametry zdjęć z drona to nie wszystko. W robieniu fotografii dronem liczy się przede wszystkim czy zdjęcia oddają to co chcemy pokazać, dlatego nasi operatorzy mają doświadczenie w fotografii (a nie tylko w lataniu dronem).

Koszt zdjęć z drona: zapytaj nas!


tel. 514 710 210

kontakt@prozone.pl

PROZONE oferuje nie tylko wynajem sprzętu do filmowania z drona oraz robienia zdjęć z dronem, ale także oferuję usługę filmowania i fotografii z powietrza. Budżet na usługę jest zawsze dostosowany do potrzeb danego zlecenia. Napisz/zadzwoń do nas, a my chętnie doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania.

Filmowanie z drona i zdjęcia z drona robimy głównie w Warszawie i okolicy, ale również nie ma problemu abyśmy pojawili się gdziekolwiek w Polsce.

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Punkt odbioru

  • ul. Mokotowska 52A lok.U3, Warszawa - Centrum

Opcje dostawy

  • odbiór osobisty
  • dowóz (Warszawa i okolice) - 30 zł
  • wysyłka (cała Polska) - 30 zł
zobacz na mapie